Cepcasusu Bayilik Fırsatı Başladı

Önemli bir ihtiyacın ürünü olarak ortaya çıkan Cepcasusu, bayilik fırsatlarıyla daha geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor. Ebeveynlerin çocuklarıyla ilgili gelişmeleri takip edebilmelerini sağlayan özellikleriyle ilgi çeken yazılım kendi işinin sahibi olmayı düşünen telefoncu, yazılımcı ve genç girişimcilere yüksek kar oranlı bayilik sunuyor.

Neden Cepcasusu bayilik fırsatını değerlendirmen gerekiyor?

Akıllı teknolojiler ve uygulamaların ne kadar ön plana çıktığına dair haberlerden bahsetmeye gerek yoktur. Artık dijital bir çağın zirvesine doğru ilerleniyor ve yazılımla ilgili çözümler üreten; ve bunları ihtiyacı olan kitleye ulaştıran taraflar kazanıyor. Kendi işini kurmayı planlayan girişimcilerin veya hizmetlerine yenilikçi çözümleri kazandırmayı düşünen telefoncu gibi şirketlerin Cepcasusu yazılımıyla hedeflerini gerçekleştirebilmeleri mümkündür.

Cepcasusu, insanların en çok ihtiyaç duyduğu güvenlik sınıfına ait bir uygulamadır. Özellikle ebeveynlerin çocuklarıyla ilgili yaşadıkları endişeleri ortadan kaldırmayı hedefleyen uygulama çözümü olarak yayılmaya başlamıştır. Bu kapsamda kullanıcılarına takip edilen kişinin telefonuyla ilgili tüm kayıtlara ulaşabilmelerini (Whatsapp, SMS, vb), ortam dinlemesi ve konum bilgisinin alınmasını sağlıyor.

Cepcasusu bayiliğini alabilir miyim?

Cepcasusu bayilik fırsatını değerlendirmek için herhangi bir önkoşul söz konusu değildir. Telefoncu, yazılımcı veya serbest girişimci olarak Cepcasusu bayilik ağına dahil olabilirsin. Hedef kitlesi giderek büyüyen yazılımın yeni kişilere ulaştırılmasını sağlayarak yüksek karlar elde edebilirsin. Uygulamayı yurt içinde veya yurt dışında pazarlamak suretiyle kendi müşteri kitleni oluşturabilirsin.

Cepcasusu’ndan bayilik teklifi                                      

Bir çok müşterimiz, uygulama yüklemesi çok basit olmasına rağmen, uygulama yüklemesinde sorun yaşamaktadır. Bayilerimiz  müşterilerinden hem Cepcasusu kurulumundan, hem root uygulamasından hem de ödeme hizmetlerinden ekstra ücret alabilirler. Bayilerimize özel fiyatlarımızdan da yararlanabilirsiniz.  Bayimiz olduğunuz da bölgenizdeki müşterileri Cepcasusu olarak size de yönlendirebiliriz.

Müşterinize gerekli kurulumları yaptıktan sonra bize müşteri bilgilerini ve ödemeyi iletmeniz yeterlidir.

Bayi fiyatlarımızın geçerli olabilmesi için her seferde en az 4 adet lisans almanız gerekmektedir. Satmadığınız lisanslar hesabınızda kalır, daha sonra kullanabilirsiniz.  4 adet lisansı sattıktan sonra yeniden 4 adet almanız gerekir.

Bizim fiyatlarımızdan düşük veya yüksek satabilirsiniz.

  • 25$

  • 1 AYLIK LİSANS
  • 45$

  • 3 AYLIK LİSANS
  • 55$

  • 6 AYLIK LİSANS
  • 75$

  • 12 AYLIK LİSANS