Sıkça Sorulan Sorular

Cepcasusu, akıllı cep telefonlar ve tabletlerde çalışan çok özellikli bir casus programıdır.

Cepcasusu’nu sadece bir kez takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna veya tabletine fiziksel temas ile yüklemeniz yeterlidir.

Yükleme işlemi sadece 1-2 dakikanızı alır, program bir kere yüklendikten sonra size özel SSL ile korunan panelinize giriş için emailinize bilgiler gelecektir.

Daha sonra bu panele girerek takibi gerçekleştirebilirsiniz. Bir daha hedef telefona fiziksel olarak ulaşmanız gerekmez.

Cepcasusu bütün internet bağlantısı olan bütün Android cihazlarda ve Jailbreak yapılabilenIOS (iPhone, iPad vb) cihazlarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. 3 gün ücretsiz deneme sürümü ile test edebilirsiniz.

Casus programları uzaktan yüklemek mümkün değildir. Hedef cihazı bir kez kullanıp Cepcasusu’nu en fazla 2 dakikada yüklemeniz yeterlidir. Daha sonra hedef telefondaki bütün bilgileri izleyebilirsiniz.

Hesabınıza istediğiniz takdirde birden fazla cihaz bağlanabilir, her bir cihaz için ayrı abonelik ödemeniz gerekir

Kişisel bilgilerinizi kesinlikle kayıt etmemekte, tutmamakta, ve 3. şahıslara vermemekteyiz. Kontrol Panelinizdeki bütün bilgiler şifrelenerek saklanmaktadır.

Hedef telefonda Cepcasusu tarafından toplanan SMS, GPS, görüşme ve diğer bütün bilgiler  Cepcasusu serverlarına sizin görebilmeniz için  internet üzerinden aktarılmaktadır. Bu yüzden hem kurulumda hem kullanımda internet bağlantısı gerekir. Internet bağlantısı olmadığı durumlarda veriler toplanır ve internet bağlantısı geldiğinde gönderilir.

Hedef telefonda internet kopması halinde bile uygulama bilgileri Cepcasusu sayesinde hafızaya alınır, internet bağlantısı geldiğinde Cepcasusu serverlarına aktarılır.

Ancak Cepcasusu gerçek zamanlı bilgi göndermek için programlanmıştır. Öncelik herzaman gerçek zamanlı veridedir. Internet olmayan zaman kaydedilen veriler panelinize geç gelebilir veya eksik gelebilir.

Hedef telefonda her zaman hızlı internet bağlantısı olmasını tavsiye ederiz.

İlk yükleme yapılırken internet bağlantısı olmak zorundadır. Telefonda farklı bir SIM kartı olması farketmez.

Cepcasusu’nu yüklemek çok kolaydır, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur.

IOS cihazları Jailbreak yapılmalıdır. Jailbreak konusunda Google’dan veya yakınınızda ki bir telefoncudan bilgi alabilirsiniz.

Buraya tıklayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Buraya tıklayarak detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Casus programları uzaktan yüklemek mümkün değildir. Hedef cihazı bir kez kullanıp Cepcasusu’nu en fazla 2 dakikada yüklemeniz yeterlidir. Daha sonra hedef telefondaki bütün bilgileri izleyebilirsiniz.

Cepcasusu SIM kartlarından bağımsız çalışmaktadır. Internet olan herhangi bir SIM kartını yükleme yaparken kullanıp, sonra başka bir SIM kartı takabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken SIM kartı değiştirirken telefonun internet ayarlarının doğru olmasıdır.

Bütün müşterilerimizde kolay kullanılan, detaylı Kontrol Paneli vardır. Hedef telefona Cepcasusu yüklendikten 30 dakika içinde SMS mesajları, görüşme detayları, telefon rehberi, GPS konumu ve diğer bir çok bilgi Kontrol Panelinizde gözükmeye başlayacaktır. Hedef telefonda kayıt edilen bütün bilgiler Cepcasusu hesabınızda 7/24 hazır olarak bekleyecektir.

Cepcasusunu uygulamayı kurarken gizlerseniz kesinlikle gizli bir şekilde çalışır. Hedef telefonu kullanan kişi farkına varmayacaktır.

Hedef telefon kapalı alanlarda ise veya yeterince GPS uydusundan veri alamıyorsa, GSM şebekesindeki antenlerin yeri Kontrol Panelinizde hedef telefonun yeri gibi gözükebilir.

Bütün kayıtlı bilgiler şifrelenerek online hesabınızda 250mb oluncaya kadar tutulmaktadır. 250 mb dan sonra bilgiler en eskiden başlayarak otomatikman silinmektedir.

30 gün içerisinde lisans alınmadığında bütün hesabınız sistemden silinir.

Bu yüzden bilgilerinizi  sık sık bilgisayarınıza yedeklemeyi unutmayınız.

Bu chat programlarını takip edebilmeniz için hedef Android telefonlarda Root olması gerekir. Root hakkında detaylı bilgiyi bu linkten alabilirsiniz (link)

IOS cihazlar için zaten gerekli olan Jailbreak ile rahatlıkla takip edebilirsin

Android cihazınızda Root yok ise aşağıda gösterilen ayarları kullanınız. Ayar adresi https://panel.cepcasusu.com/central/settings/app-settings.

Dikkat edilmesi gereken Root olmadığı için Facebook, whatsapp, viber gibi bilgilerin gelmeyeceği, ve otomatik GPS in çalışmayacağıdır.

“Veri Ayarlarında” gerek olmadığını düşündüğünüz uygulamaları kapatarak panelinize daha hızlı  veri akışını sağlayabilirsiniz.

Android cihazınızda Root var ise aşağıda gösterilen ayarları kullanınız. Ayar adresi https://panel.cepcasusu.com/central/settings/app-settings.

Cepcasusu’nu hedef telefona kurarken Root kısmında Superuser seçmeyi unutmayınız.

“Veri Ayarlarında” gerek olmadığını düşündüğünüz uygulamaları kapatarak panelinize daha hızlı  veri akışını sağlayabilirsiniz.

Rootlu_casus_telefon_ayarlari

Çağrı Ses Kaydı Ayarları https://panel.cepcasusu.com/central/settings/app-settingsde bulunmaktadır.

Starteji seçimi için bu sayfaya bakınız. Çağrı Ses Kaydının eksiksiz çalışması için hedef telefonda hızlı internetin her zaman olması gereklidir.

En iyi şekilde Rootlu telefonlarda çalışır. Root lu bir telefona sahipseniz ve standart programın verdiği ayarlarda (starteji seçimi detaylı bilgi) ses gelmiyorsa Root’u seçiniz. Yine ses dosyaları gelmez ise Mic i seçiniz. Bu ayar değişimini en az 1 günde yapınız, zira ses dosyaları uzun olduğu için panelinize geç gelebilir.

Rootsuz bir telefona sahipseniz, ve standart programın verdiği ayarlarda ses gelmiyorsa Mic i seçiniz. Bu ayar değişimini en az 1 günde yapınız, zira ses dosyaları uzun olduğu için panelinize geç gelebilir.

Yeni model bir çok telefonda dış ortam filtreleri olduğu için Mic seçiminden çok iyi performans alamayabilirsiniz.

Ses dosyaları Çağrılar menüsünde panelinize geldiği zaman gözükür. Eğer bu menu açılmıyorsa üstte bahsettiğimiz ayarları yapınız.

Hedef telefonda toplanan veri ve internet hızına bağlı olarak veriler geç gelebilir. Ayarlarda Medya Dosyalarını Wifi Dan gönder seçili ise, hedef telefon ses kayıtları, fotoğraflar gibi medya dosyalarını yanlızca Wifi olduğunda gönderir.

Root yapmanız şart değildir. Root yaptığınız taktirde 3. parti olarak tanımlanan Facebook, Whatsapp, Viber, Skype gibi programları takip edebilir ve ayrıca “Otomatik GPS” özelliği sayesinde hedef telefonda GPS kapansa bile yer bildirimi alabilirsiniz.

Paypal, Visa ve Mastercard ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme,  güvenli sayfasında açılmakta;  olmasa bile alttaki menulerden kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.

Banka havalesi ile ödeme alınamamaktadır.

Satın Al Sayfamızdan istediğiniz ay ödemeyi seçince Paypal Sitesine yönlendirileceksiniz.

Bu sayfada “Paypal hesabınız Yok mu?” ya basarak, ödeme bilgilerinin olacağı sayfaya yönlendirileceksiniz.

paypal1Bu sayfada kredi kartınızın veya banka kartınızın bilgileri ve kişisel bilgilerinizi girerek en güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Bütün kredi kartı veya kişisel bilgileriniz Paypal’da gözükmekte, firmamıza ödeme ve email  dışında herhangi bir bilgi gelmemektedir.

Paypaldan farklı bir email ile sistemimize kayıt oldu iseniz “Cepcasusu’na Kayıtlı Emailiniz:” bildirmenizi rica ederiz.

paypal2

Şartlar, Koşullar ve İade

Madde 1 – Kapsam.

Satışın genel şartları yalnızca bizim sitemizde geçerlidir. Bu siteyen giren veya siteden alım yapan herkes aşağıda bahsi geçen şartları yerine getirebileceğini, yasal olarak reşit olduklarını ve velisi bulunmadığını kabul etmiş olur.
Sipariş vermeden önce bu hükümleri ve koşulları okuduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Sipariş vermek bu koşulları kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi gösterir. Siparişinizin tarafımızdan kabulünü gösteren bir satış sözleşmesi düzenlenmeyecektir. Bu tasdik tam olarak kabul edilecek ve irtibatın eksiksiz şekilde gerçekleştiği varsayılacaktır. Ürün gönderilirken siparişinizin yola çıktığını belirten bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.

Madde 2 – Satış şartlarının değiştirilmesi.

Kullanım Şartlarını sitemizde yer alan değişikliklere göre herhangi bir zaman güncelleyebiliriz. Dolayısıyla Kullanım Şartları sözleşmesinden bahsederken düzenli olarak en son versiyon dikkate alınacaktır..

Madde 3 – Hüküm.

Sipariş vermeden önce, lütfen almak istediğiniz ürünün açıklamasını dikkatlice inceleyin. Sipariş verdikten sonra Cepcasusu’na ihtiyacınız kalmadığını düşünürseniz ve para iadesi yapılmayacaktır.

Madde 4 – Fiyat.

Fiyatların herhangi bir zaman ön uyarı olmadan değiştirilme hakkı saklı tutulur.

Madde 5 – Ödeme.

Siparişin tüm ödemesi satın alan kişi siparişi verirken yapmalıdır. Hiçbir zaman bu ödemeler geçici kabul edilemez. Satın alan kişinin siparişi vermesi için sipariş formunda her türlü ödeme yolunun bahsi geçmektedir. Alıcı, alım emrini kaydederken, kendi seçtiği ödeme metoduyla satış yapılabilmesi için gerekli izinlere sahip olduğumuzu garanti eder.
Cepcasusu bir ödemenin gerçekleşmemesi veya sorunlu ödemelerde herhangi bir sipariş ve / veya teslimi askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Madde 6 – Feragat.

Cepcasusu bu ürünün satın alımından doğan herhangi bir sonuçtan doğrudan ya da dolaylı olarak sorumlu tutulamaz. Ürünlerin tamamen veya kısmen yanlış kullanımı, kısmen donanım uyumsuzluğundan kaynaklansa da sorumluluk doğurmaz; ücret telafi ya da iade edilmez.

Teknolojinin değişmesi, ürünlerin yeni versiyonlarındaki uyumsuzluklar veya yeni çıkan kanunlar neticesinde çalışan özelliklerden bir veya fazlasının kapatılması veya çalışmaması durumunda ücret telafi edilmez ya da iade edilmez.
Diğer sitelere olan linklerin içeriğinin yasa ve düzenlemeleri ihlal etmesi durumunda Cepcasusu sorumlu tutulamaz.
Bu sitedeki ürünlerin mevcudiyetini ve uygunluğunu belirten ifadeler de dahil olmak üzere bütün bilgilerin sözleşme değeri yoktur.
Ayrıca Cepcasusu, cepcasusu.com üzerindeki erişilebilir bilgilerin doğru, tam veya güncel olduğunu garanti vermez.

Madde 7 – Teknik Servis.

Sitede satılan ürünler için teknik servisimiz bulunmamaktadır.

Madde 8 – Uygulanacak Yasa.

Bu sözleşme kanuna tabiidir. Bu doküman Türkçe lisanında hazırlanmıştır. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda dava ABD mahkemelerinde görülecektir.

Madde  9 – Sorunlar

Bütün sorunlarınız için bize ulaşın

Madde 10 – MMS Gönderimi

Bazı ülkelerin yasalarına uygun olarak, sözleşme ülke tarafından yetkilendirilmiş bir hedefe casus yazılım içeren MMS mesajları göndermeyi kabul ediyorsunuz. İzin verilmeyen bir ülkeye göndermek size karşı yasal işlem neden olabilir.

Madde 11 – Hatırlatma

Cepcasusu programı firmalara veya kişilere kendilerine ait telefonların kontrol edilmesi için satılmaktadır.
Kullanımına bulunulan ülkenin yürürlükte olan özel hayata saygı kanunları çerçevesinde izin verilir.
Cepcasusu yazılımının, uygulama sahibinin bulunduğu veya uygulamanın kullanıldığı ülkedeki kullanımının o ülkedeki kanunlara uygunluğunu doğrulamak yazılım sahibinin sorumluluğudur..
Özellikle, hedef telefonu kullanan kişiye habersizce, dolambaçlı olarak tanımlanan amaçlar için kullanılması yasaktır.
Bu programı indirip bir telefona yükleyerek, bu telefonun size ait olduğunu ve mobil operatör kaydının sizin adınıza olduğunu kabul etmiş olursunuz.
Aboneliğin veya cep telefonunun tek sahibi olmak yeterli değildir. Yapacağınız kullanımların sizin ülkenizde ve hedef telefonun bulunduğu ülkede yürürlükte olan kanunlara tümüyle uygun olduğunu beyan etmiş olursunuz.

Bu hükümlere varılamadığı yerlerde, bu aktivitelerde bulunan kişi ya da kurum başkalarının mahremiyetini ihlalden kaynaklanan suçlarını kabul eder
Mahiyeti bulunduğu ülkenin ceza kanunları tarafından belirlenecek şekilde cezalandırılabilir
Cepcasusu ve aracı firmalar, yazılım ve ürünlerinin yanlış kullanımı sebebiyle doğacak hatalardan sorumlu değildir. İkamet ettiği ülkenin ve uygulamanın kullanılabileceği ülkenin kanunlarına saygılı ve sorumlu olması gereken kişi son kullanıcıdır. Cepcasusu yazılımını satın alıp indirdiğinizde yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.
Burada telefon sahibi ve mobil operatör abonesi bireylerin (ya da yasal velilerinin) veya tüzel kişilerin (şirket, organizasyon, birlik vs..) hareketlerinin, telefon görüşmelerinin, kısa mesajlarının ve e-postalarının şirket tarafından bilinebileceğini ve bu yazılımın kullanımının yasal olduğunu herhangi bir zorlama olmadan onlara bildirmeniz ve yazılı olarak durum rıza göstermeleri durumunda yasalar çerçevesinde kalırsınız.
Ancak bu yazılımı kullancağınız ülkede yürürlükte olan kanunların herhangi başka bir kısıtlamada bulunup bulunmadığını öğrenmek için bir hukuk firmasına danışmanız önemle tavsiye edilir..
Bu önlemler alındığı takdirde ekiplerinizin üretkenliğinin ve müşteri ve tedarikçilere gönderilen mesajların tutarlılığının artmasından memnun kalacaksınız..
Aileler söz konusu olduğunda ise veliler telefon sahiplerinin yasal vasileri, telefonların sahibi ve mobil operatör hatlarının ortağı olduğundan, çocuk reşit yaşa gelmediyse ya da geldiyse fakat yazılı olarak telefon çağrılarının, kısa mesajlarının ve e-postalarının dinlenmesini ve izlenmesini bulunduğunuz ülkenin yasaları dahilinde kabul etmişse bu durumdan doğan fırsatları değerlendirme hakkına

Bununla beraber, casusluk yapmak yasal değildir. Başkasının telefonundaki telefon görüşmelerini o kişinin izni olmadan dinlemek, tüm hareketlerini takip etmek, kısa mesajlarına erişmek casusluktur.

Bu maddeleri zaman içerisinde Cepcasusu değiştirmeyi hak bilir.
Sipariş vermeden önce bu hükümleri ve koşulları okuduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Sipariş vermek bu koşulları kayıtsız şartsız kabul ettiğinizi gösterir. Siparişinizin tarafımızdan kabulünü gösteren bir satış sözleşmesi düzenlenmeyecektir. Bu tasdik tam olarak kabul edilecek ve irtibatın eksiksiz şekilde gerçekleştiği varsayılacaktır. Ürün gönderilirken siparişinizin yola çıktığını belirten bir e-posta tarafınıza gönderilecektir.

İADE KOŞULLARI

Tüm yazılımların indirme işlemleri geri dönüşsüzdür. Bir kere satın alınmış lisans koduna geri ödeme yapılmaz. Satın alma işleminden önce yazılımı ücretsiz test ediniz. Sizin için yeterli değilse satın almayınız. Kayıtlı kullanıcılar, güncellemeleri cihaz ömrü boyunca, bedava elde edecektir. Yazılımımızı satın alırken BİR cihaz için BİR lisans alırsınız. Cihazınızın kaybolması veya değiştirilmesi durumunda, bir adet ilave lisans verilebilmektedir. Eğer yeni cihazınız farklı bir OS işletiyorsa, ve başta satın aldığınız uygulama yeni platformuz için olan uygulamadan ucuz ise; farklı bir ücret ödemeniz gerekir.

KANUNİ KULLANIM BİLDİRİMİ
Cepcasusu, cihaz(lar)da kurulmuş olan uygulamaların verimliliğini artırmak için tasarlanmış bir uygulamadır. Adı geçen uygulamayı kullanmak veya satın almak demek; bu ürünü sadece yasal amaçlarla kullanacağınızı ve bölgenizdeki yasalara uyacağınızı öngören sözleşmemizi kabul etmeniz ve yasaların bilincinde olacağınızı belirtmiş olmanız demektir. Eğer şüpheli olduğunuz konular varsa, lütfen bölgenizdeki hukuk danışmanlarından destek alınız. Cepcasusu sadece sizin sahip olduğunuz cihazlarda kurulmalıdır. Üçüncü bir cihaz veya size ait olmayan başka bir cihaz için kurulması hiçbir koşul altında söz konusu değildir. Cepcasusu’nu lisans almamış bir cihaz için kullanılması, Dünyanın hemen hemen her yerinde KANUNSUZ’dur.

Cepcasusu, herhangi bir uygulamasının kanunsuz veya uygunsuz kullanılmış olmasından dolayı, sorumlu tutulamaz ve mesuliyet kabul etmez. Ve Cepcasusu, şikayet gelmesi durumunda, kanunsuz kullanımları önlemek için, mümkün olan her yöntemi kullanacaktır. Lisansın ve dataları içeren web hesabının iptal edilmesi de bu yöntemlere dahildir.