Sıkça Sorulan Sorular

Cepcasusu, akıllı cep telefonlar ve tabletlerde çalışan çok özellikli bir casus programıdır.

Cepcasusu’nu sadece bir kez takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna veya tabletine fiziksel temas ile yüklemeniz yeterlidir.

Yükleme işlemi sadece 1-2 dakikanızı alır, program bir kere yüklendikten sonra size özel SSL ile korunan panelinize giriş için emailinize bilgiler gelecektir.

Daha sonra bu panele girerek takibi gerçekleştirebilirsiniz. Bir daha hedef telefona fiziksel olarak ulaşmanız gerekmez.

Cepcasusu bütün internet bağlantısı olan bütün Android cihazlarda (4.2 ve üstü) sorunsuz olarak çalışmaktadır. IOS (Apple) cihazlarda çalışmamaktadır.

Casus programları uzaktan yüklemek mümkün değildir. Hedef cihazı bir kez kullanıp Cepcasusu’nu en fazla 2 dakikada yüklemeniz yeterlidir. Daha sonra hedef telefondaki bütün bilgileri izleyebilirsiniz. Uzaktan yüklenebileceğini iddia eden firmalara güvenmeyiniz, paranız boşa gidecekti.r

Hesabınıza istediğiniz takdirde birden fazla cihaz bağlanabilir, her bir cihaz için ayrı lisans ödemeniz gerekir

Kişisel bilgilerinizi kesinlikle kayıt etmemekte, tutmamakta, ve 3. şahıslara vermemekteyiz. Kontrol Panelinizdeki bütün bilgiler diğer firmalarda olmayan SSL ile şifrelenerek saklanmaktadır.

Hedef telefonda Cepcasusu tarafından toplanan SMS, GPS, görüşme ve diğer bütün bilgiler  Cepcasusu serverlarına sizin görebilmeniz için  internet üzerinden aktarılmaktadır. Bu yüzden hem kurulumda hem kullanımda internet bağlantısı gerekir. Internet bağlantısı olmadığı durumlarda veriler toplanır ve internet bağlantısı geldiğinde gönderilir.

Hedef telefonda internet kopması halinde bile uygulama bilgileri Cepcasusu sayesinde hafızaya alınır, internet bağlantısı geldiğinde Cepcasusu serverlarına aktarılır.

Ancak Cepcasusu gerçek zamanlı bilgi göndermek için programlanmıştır. Öncelik herzaman gerçek zamanlı veridedir. Internet olmayan zaman kaydedilen veriler panelinize geç gelebilir veya eksik gelebilir.

Hedef telefonda her zaman hızlı internet bağlantısı olmasını tavsiye ederiz.

İlk yükleme yapılırken internet bağlantısı olmak zorundadır. Telefonda farklı bir SIM kartı olması farketmez.

Cepcasusu’nu yüklemek çok kolaydır, herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacınız yoktur.

Cepcasusu SIM kartlarından bağımsız çalışmaktadır. Internet olan herhangi bir SIM kartını yükleme yaparken kullanıp, sonra başka bir SIM kartı takabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken SIM kartı değiştirirken telefonun internet ayarlarının doğru olmasıdır.

Bütün müşterilerimizde kolay kullanılan, detaylı Kontrol Paneli vardır. Hedef telefona Cepcasusu yüklendikten 30 dakika içinde SMS mesajları, görüşme detayları, telefon rehberi, GPS konumu ve diğer bir çok bilgi Kontrol Panelinizde gözükmeye başlayacaktır. Hedef telefonda kayıt edilen bütün bilgiler Cepcasusu hesabınızda 7/24 hazır olarak bekleyecektir.

Hedef telefon kapalı alanlarda ise veya yeterince GPS uydusundan veri alamıyorsa, GSM şebekesindeki antenlerin yeri Kontrol Panelinizde hedef telefonun yeri gibi gözükebilir.

Bütün kayıtlı bilgiler şifrelenerek online hesabınızda 250 mb oluncaya kadar tutulmaktadır. 250 mb dan sonra bilgiler en eskiden başlayarak otomatikman silinmektedir.

30 gün içerisinde lisans alınmadığında bütün hesabınız sistemden silinir.

Panelinizde bütün verilerinizi istediğiniz zaman bilgisayarınıza yedekleyebilirsiniz.

Whatsapp ve Facebook mesajlarını takip edebilirsiniz. Kurulumda bu konuda anlatılan maddeyi geçmeyiniz.

Bazı modellerde Whatsapp ve Facebook için root gerekebilir. Root hakkında detaylı bilgiyi bu linkten alabilirsiniz (link)

Detaylı bilgiye https://www.cepcasusu.com/cagri-ses-kaydi-kaydetme/ den ulaşabilirsiniz.

Hedef telefonda toplanan veri ve internet hızına bağlı olarak veriler geç gelebilir. Ayarlarda Medya Dosyalarını Wifi Dan gönder seçili ise, hedef telefon ses kayıtları, fotoğraflar gibi medya dosyalarını yanlızca Wifi olduğunda gönderir.

Root yapmanız şart değildir. Root yaptığınız taktirde 3. parti olarak tanımlanan Viber, Skype gibi programları takip edebilir ve ayrıca “Otomatik GPS” özelliği sayesinde hedef telefonda GPS kapansa bile yer bildirimi alabilirsiniz.

Bütün kredi kartlarına 6 aya kadar taksit ile veya havale/eft ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme,  güvenli sayfasında açılmaktadır.

Banka havale/eft bilgileriniz, panelinizde sağ üstte bulunan haberler kısmında öğrenebilirsiniz veya bize mesaj atabilirsiniz.