Cepcasusu adlı casus telefon uygulaması ile artık yakınlarımızın nerede olduğunu takip etmemiz veya telefon konuşmalarını dinlememiz oldukça kolay.

Merhabalar. Bu yazımızda sizlere Cepcasusu adında mükemmel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Cepcasusu için kısaca casus telefon uygulaması diyebiliriz. Öncelikle bu uygulamayı yüklediğimiz telefonun istediğimiz zaman nerede olduğuna bakabiliyoruz. Yani örnek vermemiz gerekirse siz çocuğunuzun ne zaman nerede olduğunu görmek istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken şey telefonuna Cepcasusu uygulamasını indirmek. Bundan sonrasını ise uygulama sizin için sürekli canlı olarak telefon sahibinin nerede olduğunu harita üzerinden gösterecektir. Bu sayede çocuğunuz için endişelenme dönemlerini geride bırakabilirsiniz. Bu nedenle bu uygulamanın en güzel özelliğinin bu olduğunu söyleyebilirim. Sadece çocuklar için değil bu özelliği aynı zamanda farklı alanlarda da kullanabilirsiniz. Örneğin daha önce gitmediğiniz bir bölgeye gidiyorsunuz. Mesela yurt dışına tura çıktınız. Bu uygulamayı yüklediğinizde bir tanıdığınız sürekli olarak sizi izleyebilir ve herhangi bir acil durum karşısında sizlere yardım edebilir. Yada ekstrem sporlardan dağcılar için çok faydalı bir özellik olabilir. Dağcılığın belkide en büyük risklerinden bir tanesi dağda kaybolmaktır. Bu uygulama ile bu büyük problem ortadan kalkıyor. Bu ve bunun gibi aklıma gelmeyen pek çok yerde bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Telefon Takip Programı ile yapabilecekleriniz

Gelelim Cepcasusunun diğer özelliklerine. Evet sürekli yer tespiti mükemmel olabilir ama bu uygulamanın daha pek çok farklı özelliği var. Cepcasusu ile uygulamanın yüklü olduğu akıllı telefondaki tüm konuşmaları dinleyebilir, internette yaptığı her şeyi görebilir, sosyal medya uygulamaları ve Skype, Whatsapp takibi gibi birçok programdan yapılan mesajlaşmalarına ulaşabilirsiniz. Yani bu casus telefon uygulaması ile telefon kullanıcısının ne zaman ne yaptığını sürekli olarak takip edebiliyoruz. Fakat dikkat etmeniz gereken önemli bir husus uygulamayı kullanmadan önce telefon sahibinin izni olması gerekiyor. Aksi durumlarda karşılaşılan herhangi bir sorunda firma sorumluluk almıyor. Cepcasusu Android ve iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarda çalışabildiğinden akıllı telefonların yanında aynı zamanda tabletlere de yüklenebiliyor. Eğer sizlerde bu muhteşem uygulamayı yüklemek isterseniz ilk olarak 3 günlük ücretsiz sürümünü deneyebilirsiniz.