Cep telefonlarını ve tabletleri farkedilmeden takip etmek için CepCasusu’nu indirin!

Cepcasusu, çocuklarınızın güvenliğini sağlamak, çalışanlarınızın performansını ölçmek ve acil durumlarda yakınlarınızdan haberdar olmanız için yaratılmış kullanıcı dostu bir uygulamadır.

Telefon takip programı, arama kaydı geçmişi, takvim güncellemeleri, sms mesajları, web geçmişi, sosyal medya hesapları ve bir çok şeyi hedef telefonda takip etmenizi sağlar.

Basit kurulumu ve iki gün ücretsiz deneme hesabı ile tüm özellikleri kullanabilir ve daha sonra satın alabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Cep Casusu telefon takip programının kullanım alanları

Çocuklarınızın Güvenliği!

Çocuğunuzun telefonuna yükleyeceğiniz telefon takip programı ile gönderilen ve alınan SMS leri, e- maileri ve elektronik ortamdaki tüm yazışmaları izleyebilirsiniz.

Çocuğunuza gelen fotoğraf ve videoları görebilirsiniz. Arkadaşlarını takip edebilirsiniz, tehlikeli yazışmalarını izleyebilirsiniz. Çocuğunuzun girmesini istemediğiniz sitelere girişi engelleyebilirsiniz.
Çocuğunuzu başkaları tehdit ediyor ve eğer size söyleyemiyorsa öğrenebilirsiniz.

Çalışanlarınızı Takip Edin

İş yerinizde çalışan personelinizin nerede, kiminle, ne kadar konuştuğunu takip edin. Çalışanlarınızın rakip firmanıza sizden bilgi taşıyor veya böyle birşeyden şüpheleniyorsanız görüşmelerini ve mesajlaşmalarını takip ederek bunu basitçe öğrenebilirsiniz.

Çalışanlarınızın iş dışında başka bir yerde zaman harcadığını düşünüyorsanız yer takibi sayesinde çalışma saatlerini ve yerini kontrol altına alabilirsiniz.

Eşinizi, Sevgilinizi Takip Edin

Eşinizin veya sevgilinizin uzun telefon konuşmaları, gizlice mesajlaşmaları sizi kuşkulandırıyorsa. Eşiniz veya sevgiliniz size evde olacağını söyledi, gerçekten evde olup olmadığından şüphe duyuyorsanız.

Kendi kendiniz yemenin komplo teorileri kurmanın anlamı yok. Bu soruların cevabı size bir telefon uzaklıkta.

Cep telefonuna yükleyeceğiniz casus programla yapılan konuşmaları, yazışmaları, e- mailleri görebilirsiniz. Gönderilen ve alınan fotoğrafları ve videoları izleyebilirsiniz.